Marinco SeaLink Deluxe Dual USB Charger & 12V Receptacle [12VCOMBO]
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
DHM-53527
UPC:
Shipping:
Calculated at Checkout
Description
SeaLink® Deluxe Dual USB Charger & 12V Receptacle
  • 12VDC input
  • Dual USB has 5V, 2.1 amp total output
  • LED power indicator light for USB
  • Receptacle has 12VDC output, rated up to 20 amps